madebymedium.com

Ferencváros Videoton Élő, ▶ 9Tv Ferencváros Hd Tv Nézés Online Stream | Élő Közvetítés Az Interneten Ingyen

Agresszívan kezdő Vidi, 15 perc után felébredő Fradi, Félidei büfé malőr. Jól kezdő Fradi hosszúra bejátszott gól, kihagyott Isael büntető. Győzelem! FTC, Ferencváros, Meccs Elemző, Fradi, Videoton, Meccs Elemző Különkiadás!, OTP Bank Liga, Meccs Elemző Különkiadás, OTP Bank Liga) Vége, Meccs Elemző Különkiadás! (Ferencváros - Videoton, Fehérvár, Ferencváros - Videoton Videó jelentése. Mi a probléma? Szexuális tartalom Erőszakos tartalom Sértő tartalom Gyermekbántalmazás Szerzői jogaimat sértő tartalom Egyéb jogaimat sértő tartalom (pl. képmásommal való visszaélés) Szexuális visszaélés, zaklatás Kérjük, add meg e-mail címed, ahol fel tudjuk venni veled a kapcsolatot. E-mail címed:... Jelentésed rögzítettük. Hamarosan intézkedünk.

Sport1 élő

Hiába a fölény, a Videoton keresztülvitte terveit. Ha a játék szí­nvonala sok kí­vánnivalóvalót is hagyott maga után, az első, jórészt taktikai jellegű csatározással eltelt 45 perc után összességében mozgalmas rangadót ví­vott a két együttes. A második félidei jobb teljesí­tményükkel a hazaiak rászolgáltak volna a győzelemre, de gól nélkül hiába a mezőnyfölény, és győzni sem lehet. Kaszás Gábor, a Videoton edzője: – A Fradi közelebb állt a győzelemhez, de nekünk is voltak helyzeteink. Úgy érzem, reális eredmény született. Petry Zsolt: – A hangulattal és a légkörrel sokkal nehezebb volt megbirkózni, mint a Fradi támadókkal. Az NB I. állása: 1. Ú. Dózsa 6 5 – 1 9-4 15 pont 2. MTK-VM 6 4 – 2 7-6 12 3. Pécsi MSC 6 3 2 1 15-6 11 4. Ferencváros 6 3 2 1 9-4 11 Vasas 6 3 2 1 9-4 11 6. Bp. Honvéd 6 3 1 2 8-5 10 7. Siófok 6 2 2 2 6-7 8 8. Veszprém 6 2 2 2 3-5 8 9. Videoton 6 2 2 2 3-6 8 10. Rába ETO 6 2 1 3 7-5 7 11. DVSC 6 1 3 2 3-5 6 12. Tatabánya 6 2 – 4 3-6 6 13. Békéscsaba 6 2 – 4 4-8 6 14.

Tv1 élő

A támadó nem sokkal később Nalepa remek passza után is hibázott, de ne vegyük el Kovácsik érdemét, aki nagyot védett. A 83. percben aztán csak meglett a vendégek gólja, egy szabadrúgás utáni lepattanó labdát szedett össze Djuricin, majd húsz méterről a rövid alsóba lőtt (1–1). Ezt nagyon elnézte a fehérvári védelem, a Fradi-támadónak pedig még csak nem is a legjobb lövése talált utat a kapuba. A cikk elején azt írtuk, két olyan légióscsatár kezdett, aki eddig nem sokat mutatott, s ezen a meccsen sem játszott túl jól, ám mindkettő szerzett egy-egy gólt, ezzel mégiscsak főszereplőivé léptek elő a találkozónak. Az NB I csúcsrangadója döntetlen lett, és ha a pozitívumokat nézzük, ilyen iramú meccsekkel nőhetne a magyar futball színvonala. Kár, hogy kevés van belőlük. ÖSSZEFOGLALÓ ONLIVE KÖZVETÍTÉS, ÉRDEKESSÉGEK, STATISZTIKÁK ITT! AZ ÁLLÁS 1. Vasas FC 10 6 1 3 12–7 +5 19 2. Ferencvárosi TC 10 5 3 2 19–11 +8 18 3. Szombathelyi Haladás 10 5 3 2 14–11 +3 18 4. Videoton FC 10 5 2 3 22–11 +11 17 5.

▶ 9TV Ferencváros HD TV Nézés Online Stream | Élő közvetítés az Interneten ingyen

Megtette viszont Danko Lazovics és Géresi Krisztián, a szerb távoli lövése nem volt rossz, a magyar pedig szép támadás végén hibázott. A másik oldalon Gera Zoltán és Csukics lövése kerülte el kevéssel a kaput, vagyis nem született gól az első 45 percben. "KELL EGY VIDI-TIZIGÓL! " A szünetben cserélt is Henning Berg, érkezett Oliveira Pátkai Máté helyett, így Varga József visszakerült eredeti helyére. Ám a vezetés megszerzését nem a nagy nyomásnak, hanem egy kontrának köszönhette a Videoton – teljesült a szurkolók óhaja, jött ("tiziből") a Vidi-gól. A székesfehérváriak kontrája végén Géresi Krisztián harcosabb volt Michal Nalepánál a bal oldalon, a hosszút vette célba, ám Dibusz Dénes védett, a kipattanó után Géresi elesett Leandro mellett, a játékvezető pedig tizenegyest ítélt, amelyet Scsepovics értékesített (1–0). Djuricin (jobbra) nagy nehezen betalált (Fotó: Hegedüs Gábor) DJURICIN CSAK BELŐTTE Néhány perccel később Lazovics eldönthette volna a meccset, fejese azonban mellé ment. A 68. percben Djuricin rontott megint ordító helyzetben, ezúttal a csereként beálló Rju Szung Vu beadása után.

Élő adás

Ferencváros Televízió csatornája Csatorna információk | TV műsor | off és online elérése | Élő közvetítés Nézőszám: Ajánlja ismerőseinek: Kellemes időtöltést, és jó szórakozást kívánunk! A, Ferencváros televíziója a UPC, DIGI TV és az Aktív1 analóg és digitális kínálatában is szerepel. A digitális csatornakiosztásban a UPC előfizetői az 503-as csatornán, a DIGI TV és az Aktív1 előfizetői pedig a 410 Mhz-n találják meg a HÉTFŐ 00:00 Heti Hírek Ferencvárosból 00:15 Zöld-Fehér hírek 00:25 Heti Portré 00:50 "Csak tükörben... " 01:00 Közös tér 01:15 Ferencvárosi séták 01:25 Kalandorok 01:35 Kultnegyed 02:00 Chaplin szereti a zenét 02:25 KörForgás 02:35 A teljesség felé 02:50 "Csak tükörben... " 03:00 Képújság 06:00 Kérdezze Polgármesterét! 07:00 Heti Hírek Ferencvárosból 07:15 Zöld-Fehér hírek 07:25 Biztonsági Zóna 07:35 Kultnegyed 08:00 Ferencvárosi séták 08:10 Közös tér 08:25 Kalandorok 08:35 Heti Portré 09:00 A teljesség felé 09:15 Körforgás 09:25 "Csak tükörben... " 09:35 Chaplin szereti a zenét 10:00 Fradi TV 10:30 Képújság 13:00 Heti Hírek Ferencvárosból 13:15 Biztonsági Zóna 13:25 Zöld-Fehér hírek 13:35 Ferencvárosi séták 13:45 Közös tér 14:00 Kérdezze Polgármesterét!

Duna élő

• 10 idézet az Isten hozta, őrnagy úr filmből
  • Duna élő
  • Brutálolcsó mobilnettel támad a Digi: felfordulhat a piac - Pénzcentrum
  • Richter részvény portfolio example

A vendégcsapat védői és középpályásai kifogástalanul,, harmonikáztak,, í­gy azután a szí­nes támadásépí­tésükről közismert ferencvárosi középpályások tétlenségre voltak kárhoztatva. Csak próbálkozgattak, í­gy a hazai csatárok nem nagyon kaptak tőlük használatra érdemes átadásokat. A 27. percben megszólalt a ferencvárosi szurkolók füttykoncertje, jött a lelátóról az a tanács is Rákosi Gyula edzőnek, hogy sürgősen cserélje le Kincsest. A 29. percben Szeibert egy akcióból két óriási lövéssel tette próbára Petryt. Az ifjú fehérvári kapus egyik védése szebb volt, mint a másik. Fordulás után, az 51. percben Szeibert cseles, alaposan megcsavart szabadrúgása a lécről pattant vissza, majd négy perc leteltével, egy szöglet utáni óriási tüzijáték végén Páling 7 méteres fejesét fogta Petry. Rohanós volt a játék, de a szí­nvonal cseppet sem javult, vagy legalábbis nem sokat. A Videotonon látszott, a döntetlen megőrzése jelenti vágyai netovábbját, bár a 69. percben Takács csaknem öngólt vétett. A 73. percben Páling éles szögből, jobbról óriási erővel telibe találta a felső kapufát.

tv1 élő

Petry – FTC 0-0 Az első, jórészt taktikai jellegű csatározással eltelt 45 perc után összességében mozgalmas rangadót ví­vott a két együttes. A második félidei jobb teljesí­tményükkel a hazaiak rászolgáltak volna a győzelemre, de gól nélkül hiába a mezőnyfölény, és győzni sem lehet. Ferencváros – Videoton 0:0 Üllői út, 18. 000 néző, V: Plasek Ferencváros: Józsa – Simon, Pintér, Limperger, Keller – Szeibert, Bánki, Kincses – Páling, Dzurják, Dukon (Keresztúri 74. ) Videoton: Petry – Takács, Németh, László, Horváth – Máriási, Emmer, Quirikó – Jónás, Csucsánszky, Petres Sárga lap: Csucsánszky (76. ), Máriási (82. ) Jók: Simon, Szeibert, Páling illetve Petry, Németh, Horváth, László A Ferencvárosban nem minden a futball. Erre utal, hogy – miközben a labdarúgók melegí­tettek – a nem is olyan régen lebonyolí­tott világbajnokságokon remekül szerepelt zöld-fehér kajakozókat és birkózókat köszöntötték a hazai klub vezetői, és persze kijutott az elismerésből, tapsból edzőiknek is. A két kupacsapat rangadóján azután eleinte nem nagyon tapsolhattak a szurkolók, hiszen amolyan taktikai jellegű ismerkedés folyt meglehetősen hosszú ideig.